Teslimat Koşulları

Siparişleriniz hafta içi 15.00´a kadar ödeme yapılmasına müteakip olarak (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Saat 15:00´dan sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalabilmektedir. Teslimat adresinin İstanbul´a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünler için lütfen satış temsilciniz ile görüşerek detaylı bilgi alınız..

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak mutlaka haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili telefonla bilgilendirileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.